YURTLARIMIZ
İMANOĞLU 3 Odalarımızın tamamında ortopedik bazalı yataklar bulunmaktadır. Böylece öğrencilerimiz hem rahat bir gece geçirecekler, hem de eşyalarını koyabilecek bir alana sahip olacaklar.

 Tüm odalarımızda bulunan çalışma masası ile öğrencilerimizin ders çalıştıkları uygun bir alana sahip olacaklar. Bu çalışma masaları aynı zamanda kitaplarını koyabilecekleri bir raf görevi de görmektedir.

 Tüm odalarımızda, kız öğrencilerimizin yazlık ve kışlık tüm kıyafetlerini rahatlıkla koyabilecekleri geniş ve rahat bir biçimde kullanılmaya uygun elbise dolapları ve güvenlik kasası mevcuttur.
Yurt binamızın her odasında öğrencilerimizin yiyeceklerini saklayabilmeleri için buzdolabı bulunmaktadır.

 Yurt binamızda kalan öğrenciler, kendi özel eşyalarını ne yapacakları konusunda artık tereddütte kalmayacaklar. Odalarda bulunan kilitli özel kasalar sayesinde değerli eşyalarını, mücevherlerini ve paralarını bu kasalarda muhafaza ederek, güven içinde yaşayabilecekler.

 Yurdumuzda Jenaratör, Etüt odası, Güvenlik kamerası bulunmaktadır.

 Banyolarımızda kesintisiz 24 saat sıcak su mevcuttur.

 Yurt binamızın her odasında telefon bağlantısı gelen aramalara açıktır.

 Yurt binamızın her odasında öğrencilerimizin gerek derslerinde gerekse boş vakitlerini değerlendirmek için kullanabilecekleri sınırsız internet bağlantılarımız mevcuttur.

 Yurt yönetimimiz temizlik ve hijyen konusunda son derece duyarlı davranmaktadır. Yurdumuzun tüm üniteleri ile birlikte özellikle hijyen gerektiren ortamları, öğrencilerimizin sağlıkları göz önünde bulundurularak en kaliteli ürünlerin seçimi ile oluşturulmuştur.

 Mutfak Hizmetlerinde; doğalgaz ocakları, doğalgaz fırınlarımız mevcut olup öğrencilerimiz ister odalarında isterlerse kantin bölümümüzde yemeklerini yiyebileceklerdir.

 Yurdumuz Doğalgaz merkezi sistem kaloriferlidir.

 Her katta 25 m uzunluğunda balkon bulunmaktadır.

 Yurdumuz 7 katlı olup giriş katında idare odası bulunmaktadır. 

 Yurdumuz şehrin merkezinde olup Kampüse ve şehirlerarası gidiş gelişlerde sıfır noktasındadır.


 
HAKKIMIZDA YURTLARIMIZ
KADROMUZ HİZMETLERİMiZ
info@imanoglukizyurtlari.com
© ÖZEL İMANOĞLU KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI 2016